Aktuality

Akce na liposukční a liftingovou radiofrekv.

Návštěva 5 procedur jen za 3000 Kč

PDT

RELAX V SALONU:
Při této úžasné proceduře si na pár chvil ve Vašem salonu odpočinete

A JAK TO FUNGUJE?
Lampa pracuje na principu LED / PDT.
Díky tvaru je možné použití kdekoli na těle, nejen na obličej, například při ošetřování jizev.

Účinky: bělení skvrn – anti akné – proti vráskám – anti-age – tenčení pokožky – optimalizace kožního mazu – léčba popálenin (po chem. peelingu, od slunce)- omlazení a rozjasnění pleti.

LED paprsky, známé též jako studené, laserové světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti, mnohem vyšší, než dostupná kosmetika. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům: maska nevyzařuje škodlivé ultrafialové ani infračervené záření.

V roce 2003 FDA povolilo první LED aplikaci. Aplikace LED paprsků může proniknout až 5 cm hluboko.

LED maska využívá speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla (prověřeno asociací NAALT a s certifikací FDA).

Za použití „gene“ biologické vlnové délky, která je absorbována mitochondriemi a tím dochází ke zvýšení enzymatických reakcí, tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita, buněčný metabolismus, zvyšuje se fagocytóza u leukocytů, dochází k blokaci tvorby nadměrného množtsví melaninu – redukce nežádoucích pigmentů.

LED světlo také odstraňuje nechtěné bakterie a působí desinfekčně, proto je vynikajícím „lékem“ na akné.

Četnost použití: lze používat 20 – 30 minut denně po dobu jednoho měsíce nebo bo jakémkoli kosmetickém zákroku. V rámci léčby akné doporučujeme použití alespoň 3x týdně, alespoň 3x20 minut.

ČERVENÉ SVĚTLO
zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení pigmetových skvrn, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění

MODRÉ SVĚTLO
působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné.

ZELENÉ SVĚLO
dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Doporučuje se použití na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť.

PROČ TO FUNGUJE?

LED maska nebo přístroje jsou jednou z metod péče o pokožku, která je bez větších problémů (zejména mimo uvedené kontraindikace) přijímána jako ideální prostředek k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace, pokud pomineme metody IPL.

Mezinárodní lékařská konzilia potvrdila pozitivní vliv různých světelných vlnových délek na stav pokožky.

Mezi propagátory LED masky patří i světové celebrity, například Madonna. LED světelná terapie, známá též jako „magické světlo“, využívá nejmodernějších principů studeného světla korejské technologie – neprodukuje teplo. Hodí se pro všechny typy pleti.

Maska využívá tzv. „fotodynamické teorie“, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k „fotochemickým“ reakcím – enzymatické reakce, katalytické reakce, SOD a ATP aktivita (v názavnosti na světlo). Stimuluje se především kolagen, podkožní protein a další faktory, které napomáhají buňkám v podkoží k růstu a regeneraci.

INDIKACE PRO TERAPII:
✔️omlazení
✔️redukce akné
✔️redukce jizev
✔️redukce pigmentace
✔️ošetření aknózní pleti = desinfekce
✔️stimulace lymfatických cest
✔️zvýšení účinnosti použité kosmetiky

LIPOSUKČNÍ A LIFTINGOVÁ RADIOFREKVENCE S KAVI

LIPOSUKČNÍ A LIFTINGOVÁ RADIOFREKVENCE S KAVITACÍ

POPIS PŘÍSTROJE:
Přístroj je určen na hubnutí / zeštíhlení i lifting.

OBSAHUJE:
✔️kavitaci
✔️3 hlavice radiofrekvence
✔️radiofrekvenci s podtlakem

Kavitace slouží jako liposukce: tzv. “ultrazvukové” hubnutí, na liposukci také můžete použít podtlakovou radiofrekvenci, která má vynikající efekt nejen na nechtěně tuky, ale působí i proti celulitidě.

Přístroj slouží též pro lifting obličeje, ale i těla, remodelaci kontur.

Kavitace má výkon 40 KHz, všechny RF nastavce 1 MHz. Radiofrekvence - tělový nástavec - má i podtlak, o výkonu až 900 kPa, používá se jako “zehlicka” celulitidy, na lifting kontur, na radiofrekvenční liposukci. Jedna hlavice je šestipolární, další čtyřpolární a další tripolarni.

Všechny mají ještě navíc LED červené světlo. Každá hlavice má svůj pracovní displej.

Prodej medikamentů v našem salonu

Milé ženy. Je období jara a s ním i spojená jarní očista těla. Často se stává, že v tomto období nám chybí vitamíny a dojde k padání a vysoušení vlasů,lámání nehtů,pleť ztrácí svoji pružnost a zvýší se nežádaná pigmentace. Proto jsme se spojili s lékárnámi a nabízíme vám kapsičky plné vitamínů. Zaváděcí cena 340 Kč

Nově u nás pedikúra

Od zítra u nás nově pedikúra. Krásné nožky na léto. Možnost mokré pedikuru, gellak, gelové nehty,lakování, ale i odstranění zarustajicich nehtů a kurich ok. Využijte bezkonkurenční cenu, bližší info na tel. 775934055

Rekvalifikační kurzy

Chcete získat nové dovednosti, nebo si rozšířit ty stávající? Tak přijďte k nám na rekvalifikační kurz!
Nabízíme kurzy akreditované MŠMT i kurzy neakreditované.

AKREDITOVANÉ KURZY:
Účastník obdrží celostátně platné osvědčení o rekvalifikačním kurzu v daném oboru a osvědčení o autorizované zkoušce.
- Kosmetika
- Kadeřnické a holičské práce
- Pedikérka a nehtová designérka
- Manikérka a nehtová designérka

NEAKREDITOVANÉ KURZY:
Účastník obdrží certifikát.
- Líčení
- Zdobení nehtů
- Pedikúra pro domácí použití
- Modeláž nehtů pro domácí použití
- Prodlužování vlasů metodou tapex
- Vyrovnávání vlasů brazilským keratinem
- Permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu
- Kadeřnické a holičské práce pro domácí použití

Ochranný systém

Ochranný systém chrání vlas před rizikem při chemických úpravách. Je nejlepší spojenec na ochranu vlasů a zlepšení podmínek při barvení a jiných chemických procesech. Je perfektní pro klientky s poškozenými vlasy. Nemá vliv na dobu trvání při chemických procesech, ani na použiti jiných značek produktů a jejich výsledku.
- žádná změna při odbarvování, barvení i jiných chemických procesech
- nemění se síla oxidantu

Nové webové stránky Salonu Belle

Vítejte na nových webových stránkách Salonu Belle!
Stejně jako naši zákazníci, i naše webové stránky si zaslouží pravidelnou péči. Připravili jsme pro vás zbrusu nové a přehledné stránky plné informací a aktualit.
Věříme, že se vám zalíbí a naleznete na nich maximum informací, které vás zajímají.