Salon Belle Jihlava

"Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými."

Ninon de Lenclos

O nás

Tým profesionálů Salonu Belle se v příjemném a klidném prostředí postará o vaše zdraví a krásu. Nabízíme kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby pár kroků od centra Jihlavy. Navštivte náš salon a svěřte se do rukou profesionálů, kteří mění vaše představy a přání v realitu. Při práci používáme kvalitní kosmetické přípravky. S denní péčí a výběrem kosmetiky vám vždy rádi poradíme. Dovolte nám nabídnout vám péči, kterou si zasloužíte.

Historie

Kadeřnický Salon Belle je velkým snem malé holky z Jihlavy. Na počátku byly roky studia a získávání potřebných znalostí. Několik let jsem působila v kadeřnictví pod vedením zkušenějších kolegyň, které mi byly zdrojem ověřených zkušeností. Nabité dovednosti jsem se ale po čase rozhodla využít ve svém vlastním salonu - Salonu Belle. V současnosti nabízí Salon Belle kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby. O spokojenost zákazníků se stará tým profesionálů, jejichž práce vychází z potřeby plnit vaše přání a představy.

Rekvalifikace

Rekvalifikace je získání nové odbornosti nebo rozšíření stávající odbornosti uchazeče o zaměstnání nebo zájemce o vydání živnostenského listu. Obsah a rozsah rekvalifikace musí odpovídat akreditaci schválené ministerstvem školství pro daný obor rekvalifikace. Pro zařazení uchazeče do rekvalifikace jsou brány do úvahy tyto skutečnosti: věk 18let, dosažené vzdělání, zdravotní stav, případně další požadavky vyplývající z akreditace pro daný obor. Další možností pro uskutečnění rekvalifikace je dohoda mezi úřadem práce, uchazečem o rekvalifikaci, který je v evidenci úřadu práce a rekvalifikačním centrem. Rekvalifikační kurz je ukončen autorizovanou zkouškou před zkušební komisí. Ve většině kurzů je zkouška složena z části praktické a části teoretické. Pouze vzdělávací zařízení akreditovaná ministerstvem školství mohou vydávat osvědčení s celostátní platností. Jedním z těchto zařízení jsme my, Salon Belle. Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým

Irina Martinkevič

"Mým cílem je pro Vás udělat to nejlepší, co mé ruce dovedou, aby Váš odpočinek byl fyzický i psychický a odcházeli jste spokojení a nabití energií pro další dny :)"

Lucie Michalčuk

"V branži se pohybuji již řadu let. Získala jsem mnoho zkušeností, které využívám nejen při práci s Vámi, mými zákazníky, ale také je předávám novým kolegům v rámci pořádaných rekvalifikačních kurzů. Věřím, že sdílení ověřených zkušeností je tou nejlepší školou. Ať jste mými zákazníky nebo studenty, přeji Vám, nechť je cesta k Vašim přáním nedaleká, a vždy vede přes místa, kde Vám mohou pomoci."

Tatiana Slobodeaniuc

"O kosmetiku a krásu jsem se zajímala již od dětství. Rusko udává trend a mým cílem je, aby ženy v Evropě tyto trendy znaly co nejdříve. Účastním se mnoha školení nejen o hýčkaní Vaší pleti, ale také o estetické chirurgii, prodlužování řas..."

Jana Večerková

"Krása Vašich vlasů záleží nejen na Vaší péči,ale také na šikovnosti Vašeho kadeřníka. Mým cílem je dosáhnout Vaší spokojenosti a usnadnit Vaši domácí péči o vlasy."